English                                                        Utorok 02.03.2021, 11:36
BERLINALE
Medzinárodný filmový festival Berlín

Porota European Shooting Stars

Katarína Krnáčová je absolventkou producentského workshopu EAVE a účastníčkou programu Producers on the Move, viceprezidentkou Slovenskej filmovej a televíznej akadémie a členkou Európskej filmovej akadémie. Krnáčová je delegovanou producentkou rodinnej drámy Piata loď, slovensko-českej koprodukcie ocenenej Kryštálovým medveďom na Berlinale 2017 za Najlepší film v sekcii Generation Kplus. V minulosti pracovala na krátkom filme Ďakujem, dobre (2009, r. Mátyás Prikler, premiéra v Cannes IFF, sekcia Cinéfondation), ďalej na dlhometrážnom filme Ďakujem, dobre (2013, r. Mátyás Prikler, premiéra na MFF Rotterdam) a Slovensko 2.0 (2014). Intenzívne spolupracovala na pozícii producentskej konzultantky na filme Môj pes Killer (2013, r. Mira Fornay, hlavná cena na MFF Rotterdam a kandidát na Oscara za Slovensko).  

PRIPRAVOVANÉ FILMY:
     
Letní rebeli    
hraný - dokončený    

Leto je konečne tu! Jonáš sa veľmi teší na prázdniny u deda Bernarda. No ten sa necíti najlepšie, odkedy stratil prácu a ostal sám. Jonášovi je jasné, že musí niečo vymyslieť. A tak ich oboch čaká búrlivé leto v znamení dobrodružstva a nevšedného priateľstva.

       
Stand Up
hraný - v postprodukcii
Mišo má svoj životný sen – stať sa úspešným stand-up komikom. Opúšťa zamestnanie, aby si tento sen konečne začal plniť. Prekvapí ho však jeho neter Júlia, ktorá neohlásene pricestuje z USA. Spoločne sa tak vydajú na stand-up turné po slovenských mestách, kde sa ich sny stretávajú s realitou.      
 
KONTAKT:

Silverart
katarina.krnacova@gmail.com
www.silverartfilm.sk

 
       
web: www.efp-online.com/en/project_talent_promotion/shooting_stars.php  


publikované: 12.02.2020
aktualizované: 13.02.2020