English                                                        Utorok 07.12.2021, 11:04

Docs for Sale

 
Termín a miesto konania:
19. – 25. 11. 2021, Amsterdam, Holandsko
Uzávierka:
15. 9. 2021
Kategória: filmový trh
Oblasť: dokumentárne filmy
Cieľová skupina: producenti, režiséri, nákupcovia, distributéri

Docs for Sale sa po rokoch svojho pôsobenia stal filmovým trhom svetových premiér v oblasti dokumentárnej tvorby.

Každý rok sa tu stretne viac ako 250 TV nákupcov, obchodných zástupcov, distributérov a festivalových programerov, aby si pozreli selekciu toho najlepšieho z najnovších dokumentárnych projektov dostupných na medzinárodnom trhu.

Uzávierka prihlášok: 15. septembra 2021
Všetky potrebné informácie nájdete tu: https://www.idfa.nl/en/info/docs-for-sale-submit

Producenti a obchodní zástupcovia vybratých filmov získajú počas festivalu presné informácie o tom, kto videl ich filmy a stupeň záujmu kupujúcich. Po skončení trhu dostanú účastníci kompletný prehľad prostredníctvom e-mailu.

Kupujúci môžu vidieť všetky filmy z Docs for Sale Catalogue v rámci videotéky, ktorá je otvorená denne od 10:00 do 22:00. Videotéka sa nachádza v tesnej blízkosti haly Docs for Sale, ktorá sama o sebe poskytuje ideálne miesto pre producentov a obchodných zástupcov, aby mohli uzatvárať obchody s kupujúcim, alebo plánovať svoje ďalšie obchodné rokovania.

Docs for Sale ponúka online platformu dostupnú kdekoľvek na svete. To znamená, že aj keď ste sa nedostali do Amsterdamu, môžete byť aktualizovaní v Docs for Sale výbere. Katalóg obsahuje aj tituly, ktoré sa nedostali do výberu, ale taktiež si zaslúžia svetovú pozornosť, katalóg je kontinuálne aktualizovaný každý rok.

web: docsforsale.nl
kontakt:  docsforsale@idfa.nl  

publikované: 18.08.2014
aktualizované: 07.09.2021