Kino Lumiere, Špitálska 4, Bratislava

REZERVÁCIE:   

 

 

 

SLOVENSKÝ FILMOVÝ ÚSTAV

SK CINEMA

FILM.SK

KLAPKA.SK

 

 

AKTUÁLNE

Rolling Stones už túto stredu! Vstupenky na www.ticketportal.sk

16.09.2014 - Skupina The Rolling Stones sa predstaví v Kine Lumière s vynikajúcim digitálnym zvukom
V divácky obľúbenom cykle Music & Film v Kine Lumière sa tento mesiac predstaví legendárna britská kapela The Rolling Stones. V stredu 17. septembra 2014 o 20.30 hod. sa premietne koncertný záznam pod názvom The Rolling Stones: Sweet Summer Sun – Hyde Park Live z roku 2013. Diváci uvidia kapelu, ktorej členovia sú aj pri oslave jej 50. výročia stále vo vynikajúcej forme.
13.06.2014 - Kino Lumière uvedie Scorseseho dokument o živote a tvorbe hudobníka Georgea Harrisona
Kino Lumière vo svojom cykle Music & Film pripravilo v júni dvojdielny dokument o sólovom gitaristovi a spevákovi kapely The Beatles George Harrison: Living in the Material World. S použitím doteraz nezverejnených fotografií a záberov ho nakrútil oscarový režisér Martin Scorsese. Projekcia filmu sa uskutoční v stredu 18. júna o 19.30 hod. a uvedie ju dramaturg cyklu Miro Ulman.
12.06.2014 - Kino Lumière na leto opäť pripravilo úspešný projekt €urópske filmy za €uro
Po vlaňajšej premiére projektu €urópske filmy za €uro, ktorý dramaturgovia Kina Lumière pripravili pre priaznivcov filmu na oba letné mesiace, sa tento rok rozhodli projekt zopakovať i rozšíriť. Divácky obľúbené a zároveň kvalitné filmy európskej proveniencie, ocenené na mnohých významných medzinárodných festivaloch, si návštevníci kina budú môcť pozrieť každý deň počas celého leta už od nedele 15. júna 2014.


aktualizované: 13.07.2014


Audiovizuálny fondDigitalizáciu kinosál K1 a K2 Kina Lumière finančne podporil Audiovizuálny fond v rámci komplexného projektu realizovaného vďaka finančnej podpore predsedu vlády Slovenskej republiky.